Komplett resultatliste fra Åndalsnesløpet

Åndalsnesløpet 2019: Vinneren av dameklassen ble også i år Brynhild Synstnes Hole fra arrangørklubben ÅIF. Morten Strand fikk 11. beste tid i herreklassen, og ble nummer to i klassen herrer 35-39 år, bak ÅIFs Lars Kavli.  Foto: Arnt Øyvind Siem

Sport

Gutter 11-12 år

1. Tord M H Berget, Dombås IL, 19,31

2. Henrik Malme, Molde og Omegn IF, 20,38

3. Lucas Tokle, Åndalsnes IF, 20,53

4. Kristian Skjeflo Unhjem, Aure IL - Friidrett, 21,11

6. Brage Bjerkeli, Molde og Omegn IF, 21,15

7. Bjørnar Skjeflo Unhjem, Isfjorden IL, 21,57

8. Ola  Megård, Vistdal IL, 21,58

9. Eskild Aak Kavli, Isfjorden IL, 22,21

10. Benas Paskevicius, Åndalsnes IF, 22,23

11. Vergard Alnes Bersås, Åndalsnes IF, 22,31

12. Lucas  Moen, Måndalen IL, 24,18

13. Iver Kolstad, Åndalsnes IF, 25,21

14. Tobias Kristiansen Haugen, Åndalsnes IF, 27,00

Jenter 11-12 år

1. Ingeborg Synstnes Hole, Åndalsnes IF, 18,45

2. Maria Isabel Kosberg Nygård, Åndalsnes IF, 24,25

3. Mari Alnes Bærsås, Åndalsnes IF, 24,35

4. Ida Synstnes Hole, Åndalsnes IF, 24,40

5. Ingeborg Sekkeseter Løvseth, Åndalsnes IF, 25,41

6. Anna Husøy Vik, Innfjorden, 27,12

7. Martine Alexandra Frich Ulheim, Dombås IL, 28,14

Jenter 13-14 år

1. Elida Fuglem, Valldal IL, 22,2

2. Kristina Hjelden, Åndalsnes IF, 23,14

3. Malin  Indergård, Romsdal Ranondoneeklubb, 23,35

4. Vilja Fuglem, Valldal IL, 24,49

5. Mari Sofie Sæth-Husøy, Åndalsnes IF, 24,57

6. Nora Henriksen, 34,35

7. Margit Øye Lyster, Eid Idrettslag, 34,39

Gutter 13-14 år

1. Eskil Alnes Bersås, Åndalsnes IF, 18,38

2. Tord M H Berget, Dombås IL, 19,31

3. Ola Lange, Vistdal IL, 20,36

4. Emil Røed, Molde og Omegn IF, 20,37

5. Lucas Oliver Kosberg Nygård, Åndalsnes IF, 21,23

6. Torjus Melbø Rødstøl, Åndalsnes IF, 21,31

7. Erik Hagbø Myklebostad, Vistdal IL, 21,5

8. Laurits Linge Glomnes, Valldal IL, 22,08

9. Jasper Seetzen, Torvikbukt IL, 23,04

10. Hans Mikal Silset Nakken, Åndalsnes IF, 23,05

11. Erlend Heinåli, Isfjorden Il, 23,53

12. Ola Fredriksen Orset, Torvikbukt IL, 24,55

13. Tobias Lange, Vistdal IL, 26,02

Jenter 15-16 år

1. Hanne  Svanemyr Kjos, Åndalsnes IF, 20,19

2. Johanne Linderud, Dombås IL, 22,4

3. Kari  Forseth, Sunndal Friidrett, 23,17

4. Ane-Marie Berget Hareland, Dombås IL, 23,22

5. Silje Marie Frich Ulheim, Dombås IL, 23,47

6. Amalie Stavik Tautra, Træff, 24,36

Gutter 15-16 år

1. Iver Synstnes Hole, Åndalsnes IF, 16,43

2. Johan Fredriksen Orset, Torvikbukt IL, 18,27

3. Linus Engdahl, Torvikbukt IL, 18,29

4. Syver Brøste Nørstegård, Dombås IL, 18,58

5. Elias Hofset Innerdal, Molde og Omegn IF, 19,29

6. Sevrin Dahle Sæterøy, Åndalsnes IF, 19,37

7. Martin Silset, Torvikbukt IL, 19,58

8. Fredrik Stiansson Pedersen, Vågstranda IL, 20,3

9. Kasper Bjermeland Uhlen, Åndalsnes IF, 21,47

Gutter 17-18 år

1. Mirwet Tesfay, Åndalsnes IF, 19,33

2. Eskil Linge Glomnes, Valldal IL, 19,43

3. Henrik Kjersem, Vågstranda IL, 20,56

Kvinner 19-34 år

1. Kirsten Hindhammer Amundsgård, Romsdal Ranondoneeklubb, 19,13

2. Camilla Prestegård Ondruch, 30,2

Menn 19-34 år

1. Kilian Jornet Burgada, 15,20

2. Isak Stiansson Pedersen, Henning IL, 17,41

3. Aksel Skjølsvik, Åndalsnes IF, 20,09

4. Tobias Solgaard, 21,30

5. Jan-Roger Brokstad, Isfjorden IL, 21,34

6. Lars Erik  Kavli, Isfjorden IL, 22,15

7. Magnus Hole, Åndalsnes IF, 25,13

8. Jørgen Mon, Åndalsnes IF, 25,44

9. Jonas Kristiansen Haugen, 27,00

Kvinner 35-39 år

1. Gunnhild Digernes-Westby, Åndalsnes IF, 23,25

2. Marte Kjøpstad, 23,49

3. Hanne  Høgset, Torvikbukt IL, 26,24

4. Anna  Skomsø, 30,38

5. Gisela Nilsson, 39,56

Menn 35-39 år

1. Lars Kavli, Åndalsnes IF, 17,23

2. Morten Strand, Lett på tå, 18,43

3. Martin  Bruseth, Torvikbukt IL, 18,59

4. Jøran Valseth, Mosjonistforeninga, 19,07

5. Runar Dahl Røsand, Averøy, 21,50

6. Morten Johansen, Lett på tå, 22,35

7. Markus Nilsson, 39,57

Kvinner 40-44 år

1. Siw Kathrine Tokle, Postnord, 21,01

2. Aslaug Nedrebø, Åndalsnes IF, 22,32

Menn 40-44 år

1. Sturle Stanrheim, Gossen IL, 17,29

2. Øystein Nesse, Romsdal Ranondoneeklubb, 19,02

3. Einar Vaagen, Molde og Omegn IF, 21,11

4. Håvard Bjerkeli, Molde og Omegn IF, 21,16

5. Frode Holthe, 23,18

Kvinner 45-49 år

1. Brynhild Synstnes Hole, Åndalsnes IF, 18,35

2. Marianne Standal, Bris Trening/Molde Olymp, 21,11

3. Kristin Flydahl Næss, Åndalsnes IF, 24,11

4. Magnhild  Vik, Innfjorden, 24,40

5. Marita Merlid, Isfjorden, 25,42

6. Siri B. Engdahl, Torvikbukt Idrettslag, 25,51

Menn 45-49 år

1. Ola Hovedenak, Romsdal Ranondoneeklubb, 16,52

2. Øyvind Unhjem, Isfjorden IL, 18,19

3. Knut Anders Fostervold, Skåla IL, 18,49

4. Are Uran, Havørn, 19,03

5. Jon  Megård, Vistdal IL, 19,23

6. Frode Dahle , Åndalsnes IF, 20,24

7. Cato Jokstad, 20,28

8. Roy Andre Lange, Vistdal IL, 22,10

9. Ole Henrik Rindli, Vistdal IL, 22,30

10. Harald Digernes-Westby, Åndalsnes IF, 22,49

11. Øystein Orset, Torvikbukt IL, 23,00

12. Håkon Hjelden, Isfjorden IL, 23,36

Kvinner 50-54 år

1. Birgit Seetzen, Torvikbukt IL, 22,00

2. Laila Forseth, Sunndal Friidrett, 24,28

Menn 50-54 år

1. Magne Eivind Glomnes, Valldal IL, 19,08

2. Enok Voldset, Måndalen IL, 20,4

3. Jan Ivar Krog, Aker Solutions, 22,15

4. Carl Gunnar Orset, Torvikbukt IL, 22,29

5. Roger  Moen, Måndalen IL, 24,27

6. Gjermund Husøy, Innfjorden, 27,12

Menn 55-59 år

1. Kåre Gunnar Bakke, Isfjorden IL, 20,48

2. Frode Angvik Jacobsen, 24,28

Menn 60-64 år

1. Egil Stavik Tautra, Trollveggen TK, 21,58

Kvinner 60-64

1. Solveig Indrebø, 28,42

Menn 65-69

1. Dag Snipsøyr, Hareid IL, 27,28

Menn 70-74

1. Kåre   Wiik, Førde, 24,43

2. Hans Myrabø, Øverdalen Idettslag, 28,30

Menn 75-79

1. Peder Ringdal, Måndalen IL, 28,49

Kvinner

1. Brynhild Synstnes Hole, Åndalsnes IF, 18,35

2. Ingeborg Synstnes Hole, Åndalsnes IF, 18,45

3. Kirsten Hindhammer Amundsgård, Romsdal Ranondoneeklubb, 19,13

4. Hanne  Svanemyr Kjos, Åndalsnes IF, 20,19

5. Siw Kathrine Tokle, Postnord, 21,01

6. Marianne Standal, Bris Trening/Molde Olymp, 21,11

7. Birgit Seetzen, Torvikbukt IL, 22,00

8. Elida Fuglem, Valldal IL, 22,20

9. Aslaug Nedrebø, Åndalsnes IF, 22,32

10. Johanne Linderud, Dombås IL, 22,40

11. Kristina Hjelden, Åndalsnes IF, 23,14

12. Kari  Forseth, Sunndal Friidrett, 23,17

13. Ane-Marie Berget Hareland, Dombås IL, 23,22

14. Gunnhild Digernes-Westby, Åndalsnes IF, 23,25

15. Malin  Indergård, Romsdal Ranondoneeklubb, 23,35

16. Silje Marie Frich Ulheim, Dombås IL, 23,47

17. Marte Kjøpstad, 23,49

18. Kristin Flydahl Næss, Åndalsnes IF, 24,11

19. Maria Isabel Kosberg Nygård, Åndalsnes IF, 24,25

20. Laila Forseth, Sunndal Friidrett, 24,28

21. Mari Alnes Bærsås, Åndalsnes IF, 24,35

22. Amalie Stavik Tautra, Træff, 24,36

23. Ida Synstnes Hole, Åndalsnes IF, 24,40

24. Magnhild  Vik, Innfjorden, 24,40

25. Vilja Fuglem, Valldal IL, 24,49

26. Mari Sofie Sæth-Husøy, Åndalsnes IF, 24,57

27. Ingeborg Sekkeseter Løvseth, Åndalsnes IF, 25,41

28. Marita Merlid, Isfjorden, 25,42

29. Siri B. Engdahl, Torvikbukt Idrettslag, 25,51

30. Hanne  Høgset, Torvikbukt IL, 26,24

31. Anna Husøy Vik, Innfjorden, 27,12

32. Martine Alexandra Frich Ulheim, Dombås IL, 28,14

33. Solveig Indrebø, 28,42

34. Camilla Prestegård Ondruch, 30,2

35. Anna  Skomsø, 30,38

36. Nora Henriksen, 34,35

37. Margit Øye Lyster, Eid Idrettslag, 34,39

38. Gisela Nilsson, 39,56

Menn

1. Kilian Jornet Burgada, 15,2

2. Iver Synstnes Hole, Åndalsnes IF, 16,43

3. Ola Hovedenak, Romsdal Ranondoneeklubb, 16,52

4. Lars Kavli, Åndalsnes IF, 17,23

5. Sturle Stanrheim, Gossen IL, 17,29

6. Isak Stiansson Pedersen, Henning IL, 17,41

7. Øyvind Unhjem, Isfjorden IL, 18,19

8. Johan Fredriksen Orset, Torvikbukt IL, 18,27

9. Linus Engdahl, Torvikbukt IL, 18,29

10. Eskil Alnes Bersås, Åndalsnes IF, 18,38

11. Morten Strand, Lett på tå, 18,43

12. Knut Anders Fostervold, Skåla IL, 18,49

13. Syver Brøste Nørstegård, Dombås IL, 18,58

14. Martin  Bruseth, Torvikbukt IL, 18,59

15. Øystein Nesse, Romsdal Ranondoneeklubb, 19,02

16. Are Uran, Havørn, 19,03

17. Jøran Valseth, Mosjonistforeninga, 19,07

18. Magne Eivind Glomnes, Valldal IL, 19,08

19. Jon  Megård, Vistdal IL, 19,23

20. Elias Hofset Innerdal, Molde og Omegn IF, 19,29

21. Tord M H Berget, Dombås IL, 19,31

22. Mirwet Tesfay, Åndalsnes IF, 19,33

23. Sevrin Dahle Sæterøy, Åndalsnes IF, 19,37

24. Eskil Linge Glomnes, Valldal IL, 19,43

25. Martin Silset, Torvikbukt IL, 19,58

26. Aksel Skjølsvik, Åndalsnes IF, 20,09

27. Frode Dahle , Åndalsnes IF, 20,24

28. Cato Jokstad, 20,28

29. Fredrik Stiansson Pedersen, Vågstranda IL, 20,30

30. Ola Lange, Vistdal IL, 20,36

31. Emil Røed, Molde og Omegn IF, 20,37

32. Henrik Malme, Molde og Omegn IF, 20,38

33. Enok Voldset, Måndalen IL, 20,40

34. Kåre Gunnar Bakke, Isfjorden IL, 20,48

35. Lucas Tokle, Åndalsnes IF, 20,53

36. Henrik Kjersem, Vågstranda IL, 20,56

37. Kristian Skjeflo Unhjem, Aure IL - Friidrett, 21,11

38. Einar Vaagen, Molde og Omegn IF, 21,11

39. Brage Bjerkeli, Molde og Omegn IF, 21,15

40. Håvard Bjerkeli, Molde og Omegn IF, 21,16

41. Lucas Oliver Kosberg Nygård, Åndalsnes IF, 21,23

42. Tobias Solgaard, 21,30

43. Torjus Melbø Rødstøl, Åndalsnes IF, 21,31

44. Jan-Roger Brokstad, Isfjorden IL, 21,34

45. Kasper Bjermeland Uhlen, Åndalsnes IF, 21,47

46. Erik Hagbø Myklebostad, Vistdal IL, 21,5

47. Runar Dahl Røsand, Averøy, 21,5

48. Bjørnar Skjeflo Unhjem, Isfjorden IL, 21,57

49. Ola  Megård, Vistdal IL, 21,58

50. Egil Stavik Tautra, Trollveggen TK, 21,58

51. Laurits Linge Glomnes, Valldal IL, 22,08

52. Roy Andre Lange, Vistdal IL, 22,1

53. Lars Erik  Kavli, Isfjorden IL, 22,15

54. Jan Ivar Krog, Aker Solutions, 22,15

55. Eskild Aak Kavli, Isfjorden IL, 22,21

56. Benas Paskevicius, Åndalsnes IF, 22,23

57. Carl Gunnar Orset, Torvikbukt IL, 22,29

58. Ole Henrik Rindli, Vistdal IL, 22,3

59. Vergard Alnes Bærsås, Åndalsnes IF, 22,31

60. Morten Johansen, Lett på tå, 22,35

61. Harald Digernes-Westby, Åndalsnes IF, 22,49

62. Øystein Orset, Torvikbukt IL, 23,00

63. Jasper Seetzen, Torvikbukt IL, 23,04

64. Hans Mikal Silset Nakken, Åndalsnes IF, 23,05

65. Frode Holthe, 23,18

66. Håkon Hjelden, Isfjorden IL, 23,36

67. Erlend Heinåli, Isfjorden Il, 23,53

68. Lucas  Moen, Måndalen IL, 24,18

69. Roger  Moen, Måndalen IL, 24,27

70. Frode Angvik Jacobsen, 24,28

71. Kåre   Wiik, Førde, 24,43

72. Ola Fredriksen Orset, Torvikbukt IL, 24,55

73. Magnus Hole, Åndalsnes IF, 25,13

74. Iver Kolstad, Åndalsnes IF, 25,21

75. Jørgen Mon, Åndalsnes IF, 25,44

76. Tobias Lange, Vistdal IL, 26,02

77. Tobias Kristiansen Haugen, Åndalsnes IF, 27

78. Jonas Kristiansen Haugen, 27,00

79. Gjermund Husøy, Innfjorden, 27,12

80. Dag Snipsøyr, Hareid IL, 27,28

81. Hans Myrabø, Øverdalen Idettslag, 28,30

82. Peder Ringdal, Måndalen IL, 28,49

83. Markus Nilsson, 39,57