Jenter 13 - 14 | |||
1 | Ingfrid Klokset | Tomrefjord IL | 21:08,2 |
2 | Ingeborg Synstnes Hole | Åndalsnes IF | 21:30,8 |
3 | Erle Aandal | Isfjorden IL | 22:12,9 |
4 | Johanne Linderud | Dombås IL | 23:45,5 |
5 | Nora Malme | Molde og Omegn IF | 23:51,2 |
6 | Kristina Hjelden | Innfjorden IL | 24:46,7 |
7 | Siren Sandnes Herje | Åndalsnes IF | 25:45,1 |
8 | Mari Sofie Sæth-Husøy | Åndalsnes IF | 26:29,4 |
9 | Anna Rindli | Vistdal IL | 27:02,4 |
10 | Ada Ugelvik | Ekko/Aureosen | 32:40,6 |
11 | Mie Ugelvik | 34:54,3 | |
12 | Vilde Bruer | 35:26,3 | |
13 | Rikke Marie Bruer | 40:35,8 | |
Gutter 13 - 14 | |||
1 | Eskil Alnes Bersås | Åndalsnes IF | 19:12,6 |
2 | Linus Engdahl | Torvikbukt IL | 19:46,2 |
3 | Sevrin Dahle Sæterøy | Åndalsnes IF | 20:46,5 |
4 | Jose Flydahl Næss | Åndalsnes IF | 20:54,3 |
5 | Lucas Oliver Kosberg Nygård | Åndalsnes IF | 20:54,4 |
6 | Tord Mathias Berget | Dombås | 21:25,3 |
7 | Vegard Alnes Bersås | Åndalsnes IF | 22:16,6 |
8 | Lucas Tokle | Åndalsnes IF | 24:19,8 |
9 | Laurits Linge Glomnes | Valldal IL | 25:07,3 |
10 | Tobias Vikhagen Lange | Vistdal IL | 25:13,7 |
11 | David Sandnes Herje | Åndalsnes IF | 25:18,7 |
12 | Erik Hagbø Myklebostad | Vistdal IL | 25:23,2 |
13 | Ola Fredriksen Orset | Torvikbukt IL | 25:27,0 |
14 | Ola Gjøen Megård | Eidsvåg IL | 25:45,6 |
15 | Johan Flataker | Eidsvåg IL | 25:48,2 |
16 | Tobias Kristiansen Haugen | Åndalsnes IF | 29:25,6 |
17 | Leon Svensen | Måndalen IL | 30:51,9 |
Jenter 15 - 16 | |||
1 | Hanne Svanemyr Kjos | Åndalsnes IF | 22:03,8 |
2 | Ane-Marie Hareland | Dombås | 22:03,8 |
3 | Synne Klokset | Tomrefjord IL | 22:48,0 |
4 | Ingrid Smevåg Gundersen | Norodd IL | 23:36,6 |
5 | Mali Brude Dahle | Åndalsnes IF | 24:15,9 |
6 | Silje Marie Frich Ulheim | Dombås IL | 24:23,3 |
7 | Karoline Sjølseth Silseth | Raudsand IL | 25:04,1 |
8 | Julie Strand Aunan | Molde og Omegn IF | 30:44,6 |
Gutter 15 - 16 | |||
1 | Iver Synstnes Hole | Åndalsnes IF | 17:03,8 |
2 | Johan Fredriksen Orset | Torvikbukt IL | 18:43,7 |
3 | Lars Kristian Tordhol | Lesja IL | 19:10,6 |
4 | Sjur Merlid | Isfjorden IL | 19:16,1 |
5 | Syver Brøste Nørstegård | Dombås IL | 20:44,6 |
6 | Eskil Linge Glomnes | Valldal IL | 20:46,1 |
7 | Martin Silset | Torvikbukt IL | 21:52,0 |
8 | Thomas Indergård | Molde og Omegn IF | 22:37,4 |
9 | Sebastian Wisting | Åfarnes | 24:37,4 |
Gutter 17 - 18 | |||
1 | Kristoffer Sverdrup | Dombås IL | 17:16,8 |
2 | Eskil Engdahl | Torvikbukt IL | 18:50,3 |
3 | Henrik Kjersem | Vågstranda IL | 22:36,5 |
Kvinner 19 - 34 | |||
1 | Sandra Våge | Måndalen IL | 22:37,4 |
2 | Maria Laingen | 35:35,9 | |
Menn 19 - 34 | |||
1 | Tore André Hustad | Åndalsnes | 17:08,1 |
2 | Kornelius Linge Glomnes | Valldal IL | 17:14,7 |
3 | Runar Ødegård | Vistdal IL | 17:16,4 |
4 | Torbjørn Oppigard | Eikesdal SSL | 17:54,0 |
5 | Sivert Flåten | Åndalsnes IF | 18:11,4 |
6 | Isak Pedersen | 18:36,8 | |
7 | Knut-Leo Sæther | Isfjorden IL | 18:48,5 |
8 | Marius Vaagen | Molde og Omegn IF | 19:25,3 |
9 | Aksel Skjølsvik | Åndalsnes IF | 20:14,4 |
10 | Bjørnar Einang | Øverdalen IL | 21:13,6 |
11 | Kim Nesset | Eidsvåg IL | 25:16,8 |
12 | Jonas Kristiansen Haugen | Åndalsnes IF | 29:25,8 |
Kvinner 35 - 39 | |||
1 | Astrid Mære Svensen | Måndalen IL | 27:57,0 |
Menn 35 - 39 | |||
1 | Bård Indredavik | Mosjonistforeninga | 16:49,1 |
2 | Leif Sægrov | Valldal IL | 18:13,6 |
3 | Jøran Valseth | Åndalsnes Bilverksted | 19:26,1 |
4 | Morten Strand | 19:37,8 | |
5 | Stian Mork | 21:18,1 | |
6 | Yngve Laingen | 22:49,9 | |
Kvinner 40 - 44 | |||
1 | Siw Kathrine Tokle | Åndalsnes IF | 22:01,9 |
2 | Aslaug Nedrebø | Åndalsnes IF | 25:01,3 |
Menn 40 - 44 | |||
1 | Øystein Nesse | Trondheim | 18:46,8 |
2 | Are Uran | Havørn | 18:50,7 |
3 | Matti Bernitz | Mosjonistforeninga | 19:11,7 |
4 | Einar Engvik | 19:28,8 | |
5 | Bjørn Kruse | 21:33,5 | |
6 | Dag Næss | ÅIF | 22:27,4 |
7 | Åge Herje | Rauma Golfklubb | 25:00,8 |
Kvinner 45 - 49 | |||
1 | Brynhild Synstnes | Åndalsnes IF | 18:59,4 |
2 | Hilde Hovdenakk | Modum | 20:02,5 |
3 | Nina Aandal | Isfjorden IL | 21:15,9 |
Menn 45 - 49 | |||
1 | Øyvind Unhjem | Sportsklubben Rye | 18:13,4 |
2 | Frode Dahle | Åndalsnes IF | 19:48,6 |
3 | Dennis Fjellheim | Vistdal IL | 21:41,7 |
4 | Roy Andre Lange | Vistdal IL | 22:12,5 |
5 | Trond Svensen | Måndalen IL | 24:31,2 |
6 | Håkon Hjelden | Innfjorden IL | 24:47,8 |
7 | Arve Sandnes | Trondheim Golfklubb | 25:25,7 |
Menn 50 - 54 | |||
1 | Enok Voldset | Måndalen IL | 20:20,8 |
2 | Bård Eiliv Oppigard | Eikesdal SSL | 22:11,1 |
3 | Carl Gunnar Orset | Torvikbukt IL | 25:27,1 |
Menn 55 - 59 | |||
1 | Ole Johan Sæther | Isfjorden IL | 22:55,4 |
Menn 60 - 64 | |||
1 | Arne Hop | Isfjorden IL | 27:44,1 |
Menn 65 - 69 | |||
1 | Dag Snipsøyr | Hareid IL | 25:50,6 |
Menn 70 - 74 | |||
1 | Hans Kristian Myrabø | Øverdalen IL | 26:34,7 |
2 | Peder Ringdal | Måndalen IL | 28:35,9 |
M75 | |||
1 | Ingemar Gridset | 25:49,6 |
Sport →
Komplett resultatliste fra Åndalsnesløpet 2018
Her er resultatene klassevis fra Åndalsnesløpet 2018 for samtlige som løp på tid: