Våren er konfirmasjonstid, og det er nok mange som i disse dager forbreder selskap for ungdommer som skal stå til konfirmasjon.

Her er listen over de som skal konfirmere seg i Rauma i år:

6. mai i Hen kirke

  • Simen Anshus Brandsæter

  • Jonas Frisvold

  • Lasse Frisvold

  • Hans Peter Gruner

  • Isak Søvik Grøtta

  • Adrian Hareide Mittet

  • Kristian Erlandsen Myklebostad

  • Marcus Elias Vestnes Rødseth

  • Aleksander Vik

  • Anders Werner Hoem

  • Vetle Møllerhaug

  • Thomas Nikolai Nyheim

  • David Hanset Willa

  • Maren Marie Engdal

  • Lea Grøvdal

  • Astrid Heinåli

  • Jhia Denise Pelone

  • Sylvia Svendsen

7. mai i Hen kirke

  • Ronald Dutra Paiva

  • Marcus Haram Røeggen

  • Asgeir Heggem Steinan

  • Edvin Paulo Da Silva Sæther

  • Julian Aleksander Tokle

  • Liv Sofie Brude Erlandsen

  • Åsne Nord

  • Melina Jonette Nymo

  • Hannah Kamsvåg Rekdal

13. mai i Grytten kirke

  • Bendik Aure

  • Marius Andreas Hagen

  • Victoria Berg Hansen

  • Maila Hochstrat

  • Marte Elise Rørhuus Rovick

  • Lilja Aarø Scarfi

  • Amalie Richter Sletta

  • Sunniva Aaheim Vatnehol

  • Elias Teige Setnes

  • Christian Andrè Ødegård

  • Synne Nybø Brekken

  • Andreas Gråberg

  • Malin Helland

  • Ida Eline Skrede Kristoffersen

  • Aron Mork Malones

  • Magnus Malones

  • Oskar Rødstøl

  • Iver Staurset

  • Oda Elise Stenerud

  • Augusta Wold Ødegård

  • Marte Østigård

  • Live Fjørtoft Aak

13. mai på Bjørnsonhuset i Molde

  • Dennis Skeide

  • Sigmund Spjelkavik

  • Celina Sofie Pedersen

14. mai i Grytten kirke

  • Georg Gjeldsvik

21. mai i Rødven Kyrkje

  • Mathias Flønes-Kalvøy

  • Idun Frilund

  • Daniel Gaustadnes

25. mai i Kors kirke

  • Linda Kulkova Bakke

  • Amalie Bersås

  • Thomas Andrè Runde

  • Audun Åndal

25. mai i  Vågstranda Kyrkje

  • Anne Kormeset Bratshaug

  • Ida Talberg Herje

  • Tobias Myrvåg Roland

  • Oliver Christian Pedersen Storbråten

  • Isabella Adriana Ivasuc Strande

  • Simen Våge Ødegård

28. mai i Holm Kyrkje

  • Martin Reiten Antonsen

  • Håkon Dahle

  • Kevin Andrè William Jensen

  • Julie Fagervik Langnes

  • Andrea Helle Øverbø

4. juni i  Eid Kyrkje

  • Jakob Teigen Dahle

  • Iver Hamre

  • Marte Torvik Frisvoll

  • Sunniva Helen Astad Gyldenås

  • Tuva Ingeborg Siem

  • Kristian Aslaksen Blichfeldt

  • Emil Andrè Hatle

  • Brage Johansen

  • Sigrud Frisvold Vågan

4 .Juni i  Innfjorden Bedehuskapell

  • Terje Ulvestad Bersås

4. juni i Voll Kyrkje

  • Bartosz Dawidowicz

  • Malin Solevågseide Helle

  • Ludvik Vold Hovde

  • Fredrik Lie

  • Isak Wold Nikolaisen

  • Marthe Hansen Venås

  • Owe Marius Venås

Humanistisk konfirmasjon blir holdt på Bjørnsonhuset i Molde. Tidligere, da det var flere humanistiske konfirmanter i Rauma, har den blitt holdt på kulturhuset, slik som i 2012, da dette bildet ble tatt. Foto: Anders Hagen