Vårens konfirmanter i kirka

Her ser du hvem som skal konfirmere seg i kirkene i Rauma i vår.

Mange nye konfirmanter : I vår er det om lag 90 ungdommer som skal konfirmere seg i kirkene i Rauma. Illustrasjonsbilde.   Foto: Stine Vandevjen Olsen

Nyheter

5. mai kl. 11.00 – Hen kirke

  • Birk Grøvdal
  • Herman Klauseth Hagen
  • Haakon Emanuel Sundt Hansen
  • Syver Vollan Kvam
  • Jackie Melbø
  • Sjur Merlid
  • Emil Unhjem
  • Lars Andreas Scheide Vartdal
  • Sondre Normann Scheide Vartdal

5. mai kl. 13.00 – Hen kirke

  • Sondre Mathias Brekke
  • Olav Haugland
  • Martin Aak Kavli
  • Kristian Dahle Nybo
  • Leon Nymo
  • Joakim Vatnehol Pedersen
  • Simon Hals Schjølberg
  • Emil Grøvdal Sæter
  • Matias Remen Torp
  • Benjamin Rudin Velde

6. mai kl. 11.00 – Hen kirke

  • Arne Frisvoll Grøtta
  • Ivar Frisvoll Grøtta
  • Erlend Heggem Høgset
  • Lone Holm Moa
  • Sander Haukeberg Skotvoll
  • Elias Helle Sæther
  • Sander Elias Hoel Ytterli
  • Sarah Hoem Aarsbog

10. mai kl. 11.00 – Kors kirke

  • Silje Kristin Harvold

10. mai kl. 11.00- Rødven kyrkje

  • Lars Kristian Tetlie Dønheim
  • Leiv Johannes Kalvøy-Myrabø
  • Lone Grøvdal Stokland
  • Oline Blichfeldt Moa
  • Tine Geirsdatter Mølmen

10. mai kl. 11.00- Vågstranda kyrkje

  • Maina Haukeberg
  • Fredrik Stiansson Pedersen
  • Lucas Pedersen Våge
  • Adriana Nyhagen Myklebust
  • Elias Hoem-Schjølberg
  • Martine Haukeberg Klypen
  • Rikke Eikebø-Amdam
  • Celina Terøy
  • Christa Niyuhire

12. mai kl. 11.00 – Grytten kirke

  • Christer Nygård Heen
  • Jørgen Åsly-Oshaug
  • Sander Vikene
  • Joakim Vikene
  • Tobias Slettaløkken
  • Oda Oldervik-Gyldenskog
  • Maria Therese Eidsvold Solberg
  • Levi Rekdal Fiva
  • June Kroken
  • Hanne Svanemyr Kjos
  • Kasper Bjermeland Uhlen
  • Leeloo Hochstrat

12. mai kl. 13.00 – Grytten kirke

  • Astrid Sofie Berntsen Amundsen
  • Nikolai Barstad Larsson
  • Leander Trippestad
  • Ida Sofie Skjelbostad Hjelvik
  • Tora Melbø Rødstøl
  • Emma Di Moa Støve
  • Malin Stangenes
  • Edvard Sølsnes Isehaug
  • Elise Selnak Oshaug
  • Natsaporn Khongim
  • Iver Synstnes Hole
  • Mali Brude Dahle
  • Jo Henning Lesund Solåt

13. mai kl. 11.00 – Grytten kirke

  • Magnus Kroken
  • Oda Emilie Nakken

20. mai kl. 11.00 – Eid kyrkje

  • Mathias Aslaksen Blichfeldt
  • Ronja Foss
  • Preben Frilund
  • Tobias Gyldenås-Sætrang
  • Kieran Declan O’Kane
  • Tora Skiri
  • Sondre Bliksvær Slinde
  • Abner Østigård

20. mai kl. 12.00 – Innfjorden bedehuskapell

  • Trym Moen
  • Benjamin Jiemin Qin Berild
  • Marit Husøy Vik

26. mai kl. 11.00 – Holm kyrkje

  • Asta Dahle
  • Lea Dahle
  • Elias Sande Fagervik
  • Johannes Holm
  • Kristine Knutsdotter Holm
  • Einar Mittet Kristiansen
  • Kasper Dahle Skomsø
  • Sunniva Helle Øverbø

27. mai kl. 11.00 – Holm Kyrkje

  • Une Dahle
  • Runar Dønheim Vik
  • Sebastian Flaterudhagen Wisting