5. mai kl. 11.00 – Hen kirke
Birk Grøvdal
Herman Klauseth Hagen
Haakon Emanuel Sundt Hansen
Syver Vollan Kvam
Jackie Melbø
Sjur Merlid
Emil Unhjem
Lars Andreas Scheide Vartdal
Sondre Normann Scheide Vartdal
5. mai kl. 13.00 – Hen kirke
Sondre Mathias Brekke
Olav Haugland
Martin Aak Kavli
Kristian Dahle Nybo
Leon Nymo
Joakim Vatnehol Pedersen
Simon Hals Schjølberg
Emil Grøvdal Sæter
Matias Remen Torp
Benjamin Rudin Velde
6. mai kl. 11.00 – Hen kirke
Arne Frisvoll Grøtta
Ivar Frisvoll Grøtta
Erlend Heggem Høgset
Lone Holm Moa
Sander Haukeberg Skotvoll
Elias Helle Sæther
Sander Elias Hoel Ytterli
Sarah Hoem Aarsbog
10. mai kl. 11.00 – Kors kirke
Silje Kristin Harvold
10. mai kl. 11.00- Rødven kyrkje
Lars Kristian Tetlie Dønheim
Leiv Johannes Kalvøy-Myrabø
Lone Grøvdal Stokland
Oline Blichfeldt Moa
Tine Geirsdatter Mølmen
10. mai kl. 11.00- Vågstranda kyrkje
Maina Haukeberg
Fredrik Stiansson Pedersen
Lucas Pedersen Våge
Adriana Nyhagen Myklebust
Elias Hoem-Schjølberg
Martine Haukeberg Klypen
Rikke Eikebø-Amdam
Celina Terøy
Christa Niyuhire
12. mai klokka 11.00 - Humanistisk konfirmasjon på Bjørnsonhuset,
Jonathan Hage
Jonas Stene Kroken
Ellen Kristine Pedersen
Christian Sporsheim Sæbø
12. mai kl. 11.00 – Grytten kirke
Christer Nygård Heen
Jørgen Åsly-Oshaug
Sander Vikene
Joakim Vikene
Tobias Slettaløkken
Oda Oldervik-Gyldenskog
Maria Therese Eidsvold Solberg
Levi Rekdal Fiva
June Kroken
Hanne Svanemyr Kjos
Kasper Bjermeland Uhlen
Leeloo Hochstrat
12. mai kl. 13.00 – Grytten kirke
Astrid Sofie Berntsen Amundsen
Nikolai Barstad Larsson
Leander Trippestad
Ida Sofie Skjelbostad Hjelvik
Tora Melbø Rødstøl
Emma Di Moa Støve
Malin Stangenes
Edvard Sølsnes Isehaug
Elise Selnak Oshaug
Natsaporn Khongim
Iver Synstnes Hole
Mali Brude Dahle
Jo Henning Lesund Solåt
13. mai kl. 11.00 – Grytten kirke
Magnus Kroken
Oda Emilie Nakken
19. mai - Rauma kulturhus
Aurora Bøe Jansen
20. mai kl. 11.00 – Eid kyrkje
Mathias Aslaksen Blichfeldt
Ronja Foss
Preben Frilund
Tobias Gyldenås-Sætrang
Kieran Declan O’Kane
Tora Skiri
Sondre Bliksvær Slinde
Abner Østigård
20. mai kl. 12.00 – Innfjorden bedehuskapell
Trym Moen
Benjamin Jiemin Qin Berild
Marit Husøy Vik
26. mai kl. 11.00 – Holm kyrkje
Asta Dahle
Lea Dahle
Elias Sande Fagervik
Johannes Holm
Kristine Knutsdotter Holm
Einar Mittet Kristiansen
Kasper Dahle Skomsø
Sunniva Helle Øverbø
27. mai kl. 11.00 – Holm Kyrkje
Une Dahle
Runar Dønheim Vik
Sebastian Flaterudhagen Wisting